Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Profesionální vysavače Starmix

Prodej a servis

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní distributor pro ČR prodává vysavače a zametací stroje značky STARMIX a provádí údržbu, záruční a pozáruční servis této techniky. Jako servisní organizace držíme výhradní zastoupení a poskytujeme autorizovaný servis a dodávky náhradních dílů, příslušenství a spotřebního materiálu pro vysavače a zametací stroje STARMIX.

Vysavače STARMIX. Kvalita Made in Germany.

Díky síti poboček TONSTAV-SERVICE s.r.o. – České Budějovice, Praha, Beroun, Brno, Hradec Králové a Ostrava - obsluhujeme zákazníky po celé republice.

S výběrem vhodného typu vysavače STARMIX pro řemeslníky nebo vysavače STARMIX určené pro úklid s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě, Berouně nebo Hradci Králové. Zde se také můžete informovat o možnostech předvedení stroje.

Vysavače a veškeré příslušenství STARMIX nabízíme také na našem e-shopu TONSTAV-SERVICE s.r.o.

prodej vysavačů stramix  Prodej vysavačů a příslušenství STARMIX

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.